Autodrom ve Vysokém Mýtě patřil cyklistům. Roli favorita potvrdil Pavel Šumpík

Autodrom ve Vysokém Mýtě patřil cyklistům. Roli favorita potvrdil Pavel Šumpík

29. 05. 2026 11:55

Minulou středu si cyklisté zazávodili na autodromu. První ze dvou závodů přilákal několik závodníků včetně rodáka z nedalekého Horního Jelení Pavla Šumpíka, který závodí v dresu development týmu Picnic PostNL.

Závodilo se od odpoledne až do večera a na okruhu se vystřídaly celkem čtyři vlny závodníků.

Celý program odstartovali žáci a žákyně, kteří závodili na 10 okruhů. Vítězem se stal Štěpán Břeň z Bike teamu Nové Město na Moravě.

Banner 1

 

Kadeti a muži open společně s ženami a juniorkami jeli závod na 30 okruhů. Nejrychlejším kadetem byl Pavel Kabrda (TARGET 29 MTB TEAM). Kategorii žen ovládla Veronika Srnská (také TARGET 29 MTB TEAM) a juniorky Anna Malá (BB Com Devcity). Z kategorie muži open si nejlépe vedl Tomáš Pich.

Výsledky tohoto závodu najdete ZDE.

 

Jako poslední odstartoval závod mužů elite a juniorů. Čekalo na ně celkem 40 okruhů.

Roli favorita potvrdil Pavel Šumpík (Development Team Picnic PostNL), za ním dojel Vojtěch Seidl (Fany gastro integray l27) a třetí v závodě skončil ještě junior Jan Purnoch (Rexonix Kovo Praha).

Banner 1

Kompletní výsledky najdete ZDE.

Pokud jste tento závod promeškali a láká vás zazávodit si na asfaltu autodromu, můžete se už teď přihlásit na další závod prostřednictvím tohoto odkazu: ROAD RACE AUTODROM #2, který proběhne ve středu 10. 6.!

Propozice nejen tohoto závodu najdete na: bavsesportem.cz

Těšíme se na vás! 🫵🏻

Anna Panušová
Anna Panušová
anna.panusova@gmail.com

Žijeme jen jednou, tak dělej co tě baví. 

Anna
Panušová
anna.panusova@gmail.com

Žijeme jen jednou, tak dělej co tě baví. 

Všechna práva vyhrazena. © 2026 Ondřej Vincenc

Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů